Březen 2012

A-Ha - Take on me

13. března 2012 v 19:18 | Myška |  Muzika
Talking away
I don't know what
I'm to say
I'll say it anyway
Today's another day to find you
Shying away
I'll be coming for your love, okay?


Musim uznat,že by mi nevadilo,kdyby takhle ožil nějakej hrdina komiksu nebo knížky a vtáhl mě do děje..určitě by to bylo príma. :)

Blázinec

13. března 2012 v 18:48 | Myška |  Ze života
..jak jinak si totiž vysvětlit všechny ty nástrahy,který na mě všude čekaj?!
Mám zánět hrtanu a průdušnice,takže se doma léčim s antibiotikama a nejradši bych nevylezla ani na krok.Jenže to má jeden háček..na zítřek mám mít připravenou jednu maturitní otázku a celá třída mi vyhrožuje,že jestli nepřijdu tak uvidim. Abych pravdu řekla,tak mám sto chutí tam na truc nejít.Nikdy mi neudělaly nic dobrýho,tak proč bych jim to nemohla jednou dát sežrat?
Jak lákavá je představa,že ta kterou nade všechno nenávidim sedí a všechno se v ní škvaří,aby si vzpomněla na něco k tématu..Když nepřijdu,tak totiž bude zkoušet celou třídu.
Takže teď jsem na vážkách..jestli jít nebo ne..

Doma jsou všichni protivný,lidi ve škole taky..mám pocit,že dneska každej blbě kouká..Dneska jsem si udělala pořádek v poličkách a ve svejch věcech.Teď bych si potřebovala ještě udělat pořádek ve svym životě..ale kde začít?

Pro začátek..

12. března 2012 v 22:34 | Myška
Abych Vás tak nějak seznámila s mojí situací.. :
Žiju ve světě plnym chaozu..doma mám šestiletou ségru,která se sice tváří jako nejhodnější stvoření světa,ale zlobí jako černá ruka.Třeba dneska ostříhala fousky mýmu kocourovi..
..a to je problém..protože muj Matýsek žije ve světě plnym ponožek,který mi pořád krade a je šťastnej.Vždycky si jich pár nastrká do pelíšku a pak se tváří,že o nich neví. :)

A teď když mu ostříhala fousky se motá po bytě a do všeho naráží.Malejm dětem by se za takový věci mělo udělat něco podobnýho,aby pochopily,že se to nesmí..

Žiju pro svýho kocoura.A taky ještě pro jednoho človíčka,kterej pro mě moc znamená. :-* Jsou to takový moji žampióni.A já je miluju.

Návrat ze ztracena..? Uvidíme..

12. března 2012 v 18:52 | Myška
Milí přátelé,
tak jsem se po několika letech rozhodla,že se vrátím zpět do světa snů a budu si dělat život takový,jaký ho chci mít. :) Proto se vrátím k blogaření a pokusím se stíhat všechno,co jsem až do teď nestačila.Mám sice měsíc a půl před maturitou,ale ani to mě nemůže zastavit. ;) Nenechám se připravit o to potěšení,které mi přinášelo psaní článků na blog. :)

Takžee...se těšte,protože už brzy to vypukne! :)