Konec špatný,všechno špatné..?

3. června 2012 v 12:02 | Myška |  Ze života
Lepší završení tohoto týdne jsem si opravdu nemohla přát..Ráno jsem se probudila s pocitem,že se o mě pokouší pořádná chřipka a vadilo mi uplně všechno,co kdo udělal nebo řekl.Dokonce i to,že se na mě někdo podíval nebo se v mojí blízkosti pokoušel dýchat..

Nevím jak je to možné,ale vyústilo to v totální psychické zhroucení s jakoukoliv nemožností s tim něco udělat..Doma jsou přesvědčení o tom,že to je tím,že zítra maturuju a že mi prostě jenom ruply nervy.Možná to tak je,možná ne.Sama totiž přesně nevím,co mi je a co se přesně se mnou děje.Kdybych totiž měla nervy z maturity,tak to vypadá trochu jinak a stresovala bych se.Já mám spíš opačnej problém - nejsem nervní ani trochu.Vim,že to neni dobře,že to je většinou předzvěst něčeho špatnýho,ale já to prostě nijak neovlivnim.Buď jsem se nějak vnitřně smířila s tím,že mě to stejně nemine,takže už s tím stejně nic nezmůžu nebo mi cvaklo a muj mozek se rozhodl se na jakoukoliv přípravu vykašlat.Je pravda,že si myslim,že to co jsem se nenaučila za celý čtyři roky se za ten tejden prostě nenaučim.Ale můžu to nějakym způsobem aspoň oprášit..Nicméně,už druhej den mi něco našeptává,že je to všechno zbytečný.Všechny ty nervy a honit všechno na poslední chvíli.Takže jsem,ač opravdu nechtěně,zaujala postoj,že se s tim stejně nedá nic dělat.

Uvědomuju si,že tohle neni ten správnej přístup a že bych se měla snažit se do toho aspoň přinutit,ale opravdu to nejde.Sedim nad tim,koukám do toho a mám pocit,jako by to bylo všechno psaný nějakou cizí řečí.Jednu větu čtu nejmíň 10x a pořád mi nedochází jakej má význam.

Je to špatný.Cítím to.Mám zlou předtuchu,že to tohle skončí špatně..
 


Komentáře

1 Kejtý Kejtý | Web | 3. června 2012 v 12:21 | Reagovat

Určitě to máš z té maturity, protože nevíš co máš dělat. Nevíš co je dobré pro to udělat a nebo neudělat. Aspoň si to čti. Zvládneš to. Věřím Ti.

2 Myška Myška | Web | 3. června 2012 v 12:30 | Reagovat

Zítra se rozhodne.Snad to pak všechno bude zase v pohodě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama