Někde, kde to známe jen my..

20. března 2013 v 20:32 | Myška |  Ze života
Víc tequily. Víc lásky. Víc čehokoli. Víc je prostě lepší.

Teda jak kdy..Znáte ten pocit,když se cítíte úplně na dně, bezradní a nevíte jestli směr, kterým se ubírá váš život je ten správný? Určitě ano..ale nejhorší je,když se u vás tenhle stav objeví ve chvíli,kdy jste už uprostřed cesty a není cesty zpět. Přemýšlíte, jaké by to bylo, kdyby jste se vrátili, udělali něco jinak nebo co bude, když svou cestu dokončíte. Snažíte se zastavit, získat čas na rozmyšlenou, ale přes to všechno si uvědomujete, že čas neúprosně běží a každá další chvíle jen prodlužuje vaše trápení..

Ale ve chvíli, kdy máte pocit, že už nemůžete dál a chcete všechno vzdát nastane zlom..Prožijete něco, díky čemu si náhle všechno uvědomíte. Dřívější obavy jsou pryč a vy si uvědomíte, že práce kterou děláte, je to, co opravdu chcete. Naplňuje vás a chvíle, které se vám naskytnou vám dají neuvěřitelně moc..jsou plné emocí. Prožíváte osudy lidí, kteří potřebují vaši pomoc a jdou vděční za všechno co pro ně děláte. Ten úsměv, slzy v očích a vřelý stisk ruky...Ten úžasnej a skvělej pocit, kterej máte z toho, že něco dáváte druhým, je k nezaplacení. V tu chvíli víte, že to co děláte je správné a že by jste se nerozhodli nikdy jinak. Protože kdo tohle poznal, chce to prožívat dál.

Když už znáte své místo v životě, nastolí se vám v duši klid. Všechno je najednou jasné a i překážky jako by se zdály menší..Jste plní energie a odhodlání. Ale na jak dlouho? Proč ikdyž člověk občas něco opravdu chce, dostaví se ten náhlý pocit nejistoty? Jako by mu jeho vnitřní já našeptávalo, že někdy prostě chtít víc nestačí.. Znovu jste sraženi na kolena a utápíte se ve své nejistotě..Není to jen o tom umět znovu vstát,ale také mít podporu druhých, kteří vás zachytí když budete padat.

Všichni potřebujeme někoho nebo něco co nás stále bude hnát vpřed a nedovolí nám upadnout..a když upadneme, pomůže nám vstát.


 


Komentáře

1 Kejtý Kejtý | Web | 20. března 2013 v 20:41 | Reagovat

Víc je někdy míň. Důležité je si vše uvědomit dřív než později. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama