Osvícení

24. března 2013 v 19:54 | Myška |  Ze života
Já vám něco řeknu..právě jsem asi dosáhla totálního osvícení a uzřela krutou realitu. To dobrý na tom je, že bych měla bejt ráda, že jsem vůbec k něčemu takovýmu dospěla. A to špatný, že to fakt bolí..

To je tak, když prožijete pár nevydařenejch vztahů a řeknete si,že už se na to vykašlete a budete si žít spokojeně dál, aniž by jste nějakýho toho chlapa potřebovali. Jenomže člověk míní, příroda mění. Takže to stejně vždycky nakonec dopadne tak, že se vám nějakej před očima vyloupne a vy na něj nemůžete přestat myslet. Vaše přesvědčení je najednou fuč a názory za kterejma jste si stáli vám najednou z dálky mávaj. Nicméně vám to nijak nevadí a jste spokojení. Začíná to nenápadně..vzájemný poznávání, povídání, procházky, společnej smích a než si to stačíte uvědomit, zjistíte, že se vám ten člověk dostal pod kůži. Jak čas plyne, povídáte si o všem možnym a je vám strašně fajn. Když čtete smsku přiblble se u toho usmíváte a je vám jedno že se všichni dívají. Chtěli by jste trávit s tím člověkem více času, ale víte, že to nejde. A když se nevidíte dýl, staví to mezi vás neviditelnou zeď..jakoby jste se navzájem vzdalovali. Najednou zjistíte, že ten druhej to celý vnímá asi trochu jinak než vy, právě kvůli tomu času.

Jenže co mám dělat, když vim jak to cejtim, ale nevim proč i přes to všechno..Proč to necejtim tak jako ten druhej? Jsem schopná vydržet hodně, když o toho člověka stojim. Nic nevzdávám hned, protože o tom to neni. Nikdo si neudrží vztah, když při prvním problému vycouvá a nebo při první hádce uteče. Tohle je chování duševně nevyzrálýho člověka. Všechno je to o tom držet při sobě. V dobrym i zlym, vzájemně se podporovat, důvěřovat si a domluvit se. Zastávám názor, že pokud dva lidi chtěj a snažej se, tak zvládnou všechno. Ale moje odhodlání nestačí..

Na tohle všechno vždycky musej bejt dva..
 


Komentáře

1 passlabsxa passlabsxa | E-mail | 31. července 2013 v 23:59 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=Gni-0IFuYT8
To je cesta - osvícení je jinde
Hezký den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama