Duben 2013

Znovuzrozená

28. dubna 2013 v 20:32 | Myška |  Ze života
Paráááda..takhle odpočatá a v pohodě už jsem se necejtila hrozně dlouho. Místo toho abych se učila na předtermíny zkoušek a na připouštěcí testy, tak jsem se na to prostě vykašlala a cééélej víkend jsem se pomalu jenom válela v posteli a drbala svýho kocoura. :D A vůůůbec mě to neštve..je mi to jedno. Je mi krásně. :)

Většinu času jsem ve stresu a pořád se za něčim jenom honim. Nestíhám a pracuju pod tlakem, protože tak podávám nejlepší výkony. Ale teď mi prostě něco řeklo STOP. Vim, že je to v nejmíň vhodnou dobu a že mi to akorát tak přidělá problém s anatomií, kterou v úterý nezvládnu napsat a budu jí muset psát znova..ale nevadí mi to. :) Potřebovala jsem vypnout a jednou se na všechno vykašlat...jak ten holub, taky na všechno ****. :) A musim říct, že je to vážně strašně fajn. Já když si řeknu že si odpočinu a nebudu nic dělat, tak to stejně nevydržim a za chvíli už zase pracuju. Ale teď ne, teď to šlo samo..a to jsem se učit chtěla..ale tak někdo tomu chtěl jinak. Věřim, že to zvládnu i s tim skluzem..jsem přece holka šikovná nee? ;)

Takže doufám, že mi ta čerstvě nabitá energie a dobrá nálada dlouho vydrží, ať to dotáhnu do zdárného konce. :)

Jen kousek Tebe..

17. dubna 2013 v 22:01 | Myška |  Ze života
Protože nikdo nechce být ten poslední
Protože každý chce cítít, že na něm někomu záleží
Někým být milován s mým životem v jejich rukou
Tam musí pro mě někdo takový být..

Jojo..tak přesně tohle se mi teď honí hlavou. Písnička od skupiny Nickelback - Gotta be somebody. Zní mi v uších, já jí poslouchám a se slzama v očích myslim na toho kdo mi nejvíc chybí..

Proč když už vám konečně vyjde něco, na co jste tak dlouho čekali a nevěřili, že by se to mohlo stát skutečností, tak to s sebou nese další příkoří který musíte vytrpět. Vím, člověk nic nedostane zadarmo a i lásku druhýho člověka si musí něčim zasloužit. Ale proč když už to všechno vypadá tak nadějně, že si na vás konečně sedne štěstí, tak se vás jen občas letmo dotkne koncem svých křídel a pak se zase vzdálí? Je možný bejt prostě aspoň na chvíli úplně šťastnej a se vším spokojenej a moct si říct : " Teď je všechno jak má být." ? Stále doufám, že ano, ikdyž je moje štěstí spíš jen chvilkové. Uvědomuju si, že spousta lidí je na tom mnohem hůř než já, takže bych si v podstatě neměla na nic stěžovat, ale teď jsem prostě ve stavu, kdy to ze sebe potřebuju dostat a potřebuju pochopení druhý strany.

Chci ho vidět, častěji a né jednou pomalu za šest týdnů. A když se s ním nevidím, chtěla bych aspoň slyšet jeho hlas a cítit, že mu na mě záleží. Takhle se ta dobá zdá ještě delší než ve skutečnosti je, když mu ani nemůžu zavolat nebo nezavolá on. Trápí mě to.. Když už se konečně vidíme, je to jen na pár hodin a pak zase muset čekat nevím jak dlouho dobu, než se budeme moct vidět. Jsem ráda i za to málo, ale v jednu chvíli mi je krásně a já jsem šťastná, že jsem s ním, ale pak zase odejde a já mám pocit, jako když jsem si ho nestačila ani pořádně užít a už je zase pryč. Mám ho hrozně moc ráda a chci aby to byl on, kdo mi vykouzlí úsměv na tváři, pohladí mě, políbí a řekne že bude zase dobře. Chci aby byl tím, kdo se se mnou bude pošťuchovat a v jeho očích budu vidět, že je šťastný.

Tak proč je všechno tak složitý..Je mi smutno a nemůžu si pomoct..

Nedočkavost

13. dubna 2013 v 20:09 | Myška |  Téma týdne
Nedočkavost nebo taky netrpělivost je takovej zvláštní pocit, kterej vám nějakym způsobem ovlivňuje život. V některejch případech, když se těšíme na něco hezkýho, třeba na dovolenou nebo až si pořídíme domácí zvířátko, nám ho ovlivňuje hezky. Malujeme si všechno v těch nejkrásnějších barvách a představujeme si, jak si to všechno užijeme. Skáčeme radostí div ne dva metry vysoko, nejsme schopní myslet na nic jinýho a samým těšením nemůžeme ani dospat. Počítáme dny nebo hodiny které zbývají, než to všechno vypukne.

Já mám teď spíš opačnej problém..Sužuje mě nedočkavost kvůli výsledkům z anatomie, která se snoubí s děsem, jestli budu mezi těmi co to udělali. Je to takovej ten divnej pocit, kterej vám nedá ani chvíli pokoj a pořád na to musíte myslet. Ikdyž víte, že jste to nejspíš nenapsali, tak pořád ve skrytu duše marně tajně doufáte, že se stane zázrak. Čekáte na to, až přijde mejl kterej vám to všechno potvrdí a řekne vám pravdu. To čekání je strašný, ubíjí mě to. Ale nezbývá nic jinýho než čekat..

Patřim mezi ty zvědavý a nedočkavý lidi, který chvíli neposeděj a na něco čekat je pro mě strašně těžký. Vždycky se na všechno strašně těšim a pak mi kolikrát plány nevyjdou a jsem smutná. Takže si říkám, že je lepší se tolik netěšit nebo to nedávat tolik znát, aby pak člověk nemusel bejt zklamanej. Ale myslim že je to nakonec jedno, stejně vás ty pocity smutnění přepadnou.

The Goo Goo Dolls - Rebel Beat

13. dubna 2013 v 19:41 | Myška |  Muzika
Miluju tu písničku, je zkrátka nakažlivá. :) A nabíjí pozitivní energií. :)


Miluju překvapení!

5. dubna 2013 v 20:20 | Myška |  Ze života
Teda samozřejmě ta příjemná. ;) Dneska mám narozeniny a už se řadim mezi ty, který maj u věku to -cet. Takže mě to přivádí na všechny možný myšlenky a celej den se spíš nesl v takový pochmurný náladě. Bylo mi smutno a tak nějak divně, že to teď vyšlo tak blbě, že ani někam nemůžu jít slavit s přáteli, protože není za co a musím trčet doma. Nedá se nic dělat, peníze si prostě nenakreslim..

Potěšilo mě přání od lidí od kterejch jsem to ani nečekala a trochu zklamalo že si nevzpomněli Ti, od kterých jsem to čekala. :D Ale tak to už tak bývá. Nicméně, se mi letos dostalo nejoriginálnějšího a nejkrásnějšího přání, který jsem vážně nečekala. Možná to zní jako klišé, když řeknu že pro mě někdo natočil video za doprovodu mojí nejoblíbenější písničky. Jenže to nebylo obyčejný video a né jen tak od někoho. Natočil ho pro mě jeden skvělej človíček, kterýho znám už strašně moc let, ale přesto jsem se s ním ještě nikdy osobně neviděla. Ale doufám, že se to co nejdřív prolomí a na to kafe spolu zajdeme. ;) Hodně mě ovlivnil v názorech a hlavně co se týče hudby. Díky němu jsem propadla energickýmu punk-rocku a pop-punku Simple Plan a Good Charlotte. ;) Jen chci říct, že prostě takovýhle drobnosti dokážou potěšit kolikrát víc než hromada dárků. Musim si to pouštět pořád dokola..uplně mi to vyrazilo dech. :) Patří Ti můj obrovskej dík Andíí. :)

Přece jenom ty narozeniny maj svoje kouzlo, ikdyž je nemůžu nikde slavit. Stačí mít u sebe svoje VIP a hned je vám skvěle. :) :-*

Tady je ta moje srdcovka <3


Jarní romance

2. dubna 2013 v 16:35 | Myška |  Psáno rukou spisovatelů
Byl jednou jeden kouzelník,
ten v ledném bydlel hradu,
kol pás měl z jíní setkaný
a sněhobílou bradu.

Na hlavě věnec ze smrčin
a z vybledlého kvítí,
a na závoji mlhavém
se křišťály mu třpytí.

Tomu se jednou zastesklo
v podzemní ledné sluji,
i chtěl se jíti podívat,
kam denně mraky plují.

On dávno slyšel o zemi,
kde v keři ptáče zpívá,
kde v každé řeky rákosí
se luzná víla skrývá.