Jen kousek Tebe..

17. dubna 2013 v 22:01 | Myška |  Ze života
Protože nikdo nechce být ten poslední
Protože každý chce cítít, že na něm někomu záleží
Někým být milován s mým životem v jejich rukou
Tam musí pro mě někdo takový být..

Jojo..tak přesně tohle se mi teď honí hlavou. Písnička od skupiny Nickelback - Gotta be somebody. Zní mi v uších, já jí poslouchám a se slzama v očích myslim na toho kdo mi nejvíc chybí..

Proč když už vám konečně vyjde něco, na co jste tak dlouho čekali a nevěřili, že by se to mohlo stát skutečností, tak to s sebou nese další příkoří který musíte vytrpět. Vím, člověk nic nedostane zadarmo a i lásku druhýho člověka si musí něčim zasloužit. Ale proč když už to všechno vypadá tak nadějně, že si na vás konečně sedne štěstí, tak se vás jen občas letmo dotkne koncem svých křídel a pak se zase vzdálí? Je možný bejt prostě aspoň na chvíli úplně šťastnej a se vším spokojenej a moct si říct : " Teď je všechno jak má být." ? Stále doufám, že ano, ikdyž je moje štěstí spíš jen chvilkové. Uvědomuju si, že spousta lidí je na tom mnohem hůř než já, takže bych si v podstatě neměla na nic stěžovat, ale teď jsem prostě ve stavu, kdy to ze sebe potřebuju dostat a potřebuju pochopení druhý strany.

Chci ho vidět, častěji a né jednou pomalu za šest týdnů. A když se s ním nevidím, chtěla bych aspoň slyšet jeho hlas a cítit, že mu na mě záleží. Takhle se ta dobá zdá ještě delší než ve skutečnosti je, když mu ani nemůžu zavolat nebo nezavolá on. Trápí mě to.. Když už se konečně vidíme, je to jen na pár hodin a pak zase muset čekat nevím jak dlouho dobu, než se budeme moct vidět. Jsem ráda i za to málo, ale v jednu chvíli mi je krásně a já jsem šťastná, že jsem s ním, ale pak zase odejde a já mám pocit, jako když jsem si ho nestačila ani pořádně užít a už je zase pryč. Mám ho hrozně moc ráda a chci aby to byl on, kdo mi vykouzlí úsměv na tváři, pohladí mě, políbí a řekne že bude zase dobře. Chci aby byl tím, kdo se se mnou bude pošťuchovat a v jeho očích budu vidět, že je šťastný.

Tak proč je všechno tak složitý..Je mi smutno a nemůžu si pomoct..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama