Miluju překvapení!

5. dubna 2013 v 20:20 | Myška |  Ze života
Teda samozřejmě ta příjemná. ;) Dneska mám narozeniny a už se řadim mezi ty, který maj u věku to -cet. Takže mě to přivádí na všechny možný myšlenky a celej den se spíš nesl v takový pochmurný náladě. Bylo mi smutno a tak nějak divně, že to teď vyšlo tak blbě, že ani někam nemůžu jít slavit s přáteli, protože není za co a musím trčet doma. Nedá se nic dělat, peníze si prostě nenakreslim..

Potěšilo mě přání od lidí od kterejch jsem to ani nečekala a trochu zklamalo že si nevzpomněli Ti, od kterých jsem to čekala. :D Ale tak to už tak bývá. Nicméně, se mi letos dostalo nejoriginálnějšího a nejkrásnějšího přání, který jsem vážně nečekala. Možná to zní jako klišé, když řeknu že pro mě někdo natočil video za doprovodu mojí nejoblíbenější písničky. Jenže to nebylo obyčejný video a né jen tak od někoho. Natočil ho pro mě jeden skvělej človíček, kterýho znám už strašně moc let, ale přesto jsem se s ním ještě nikdy osobně neviděla. Ale doufám, že se to co nejdřív prolomí a na to kafe spolu zajdeme. ;) Hodně mě ovlivnil v názorech a hlavně co se týče hudby. Díky němu jsem propadla energickýmu punk-rocku a pop-punku Simple Plan a Good Charlotte. ;) Jen chci říct, že prostě takovýhle drobnosti dokážou potěšit kolikrát víc než hromada dárků. Musim si to pouštět pořád dokola..uplně mi to vyrazilo dech. :) Patří Ti můj obrovskej dík Andíí. :)

Přece jenom ty narozeniny maj svoje kouzlo, ikdyž je nemůžu nikde slavit. Stačí mít u sebe svoje VIP a hned je vám skvěle. :) :-*

Tady je ta moje srdcovka <3

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama