Nedočkavost

13. dubna 2013 v 20:09 | Myška |  Téma týdne
Nedočkavost nebo taky netrpělivost je takovej zvláštní pocit, kterej vám nějakym způsobem ovlivňuje život. V některejch případech, když se těšíme na něco hezkýho, třeba na dovolenou nebo až si pořídíme domácí zvířátko, nám ho ovlivňuje hezky. Malujeme si všechno v těch nejkrásnějších barvách a představujeme si, jak si to všechno užijeme. Skáčeme radostí div ne dva metry vysoko, nejsme schopní myslet na nic jinýho a samým těšením nemůžeme ani dospat. Počítáme dny nebo hodiny které zbývají, než to všechno vypukne.

Já mám teď spíš opačnej problém..Sužuje mě nedočkavost kvůli výsledkům z anatomie, která se snoubí s děsem, jestli budu mezi těmi co to udělali. Je to takovej ten divnej pocit, kterej vám nedá ani chvíli pokoj a pořád na to musíte myslet. Ikdyž víte, že jste to nejspíš nenapsali, tak pořád ve skrytu duše marně tajně doufáte, že se stane zázrak. Čekáte na to, až přijde mejl kterej vám to všechno potvrdí a řekne vám pravdu. To čekání je strašný, ubíjí mě to. Ale nezbývá nic jinýho než čekat..

Patřim mezi ty zvědavý a nedočkavý lidi, který chvíli neposeděj a na něco čekat je pro mě strašně těžký. Vždycky se na všechno strašně těšim a pak mi kolikrát plány nevyjdou a jsem smutná. Takže si říkám, že je lepší se tolik netěšit nebo to nedávat tolik znát, aby pak člověk nemusel bejt zklamanej. Ale myslim že je to nakonec jedno, stejně vás ty pocity smutnění přepadnou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama