Červen 2013

2x do stejný řeky nevstoupíš..

30. června 2013 v 13:22 | Myška |  Ze života
..jistě, proto jsem to já udělala hned 3x. A k čemu mi to bylo? K ničemu. Skončilo to přesně tak jak jsem předpokládala.. Nejhorší je, že to přijde ve chvíli, kdy se přestanete bránit a uvěříte, že teď je to jiný a že to všechno vydrží. Jenže jednoho dne otevřete oči a všechno se vám zhroutí jako domeček z karet.. Stojíte na jeho prahu a vidíte, že najednou jeden základní kámen chybí, protože ho někdo odnesl. Marně se ho snažíte najít pod hromadou suti a vklínit ho zpátky. Jenže to nejde..je pryč.

Člověk přemýšlí, co mohl udělat jinak, co bylo špatně. Proč z nějakých nevysvětlitelných důvodů to dopadne vždycky stejně? Proč se mi v tomhle prostě nedaří? Já už prostě nevim co mám dělat.. Vždycky je chyba na obou stranách, ale co když nevíte opravdu o ničem, co by to z vaší strany mohlo nalomit a ta druhá strana vás jen prostě zase odmítne? Všichni mi říkají,že jsem mladá ať si z toho nic nedělám, že taky jednou najdu někoho, s kym budu dlouho a budu se s nim moct smát, dělat blbosti a trávit s nim volnej čas.

Jenže mě už to prostě nebaví..Nebaví mě znovu začínat a znovu si procházet tím obdobím nejistoty. Chci cítit pocit bezpečí, lásky a stability...ale mám smůlu. Jo jasný, někdy později se třeba někdo najde. Ale co teď? K čemu mi je, že zvládám školu, že mi tak nějak všechno vychází, ale nemám s kym se podělit o svoje pocity, vyplakat se mu na rameni nebo se k němu jen přitulit a cejtit se v bezpečí?

Občas je vážně těžký zvládat některý věci sama, když se nemáte o koho opřít a nikdo vás nepodpoří..

Sunrise Avenue - Heal Me

18. června 2013 v 21:12 | Myška |  Muzika
Nádherná.. :) Nejlepší od nich :)


Kelly Clarkson - Breakaway

11. června 2013 v 18:32 | Myška |  Muzika
Jsou chvíle, kdy mi je velkou motivací a nejen při zkouškovym období. :) Když začnu pochybovat, pustím si jí a pak si zase uvědomím, že zvládnu cokoliv, když budu chtít. :)


Jooo! Je to domaaa! :-D

11. června 2013 v 18:15 | Myška |  Ze života
Zázraky se dějou! :) Dneska jsem prolomila svoje prokletí a úspěšně složila zkoušku z anatomie. :) A dokonce za jedna! Je pravda, že hodně záleží na štěstí, co si člověk vytáhne..ale sama tomu do teď nemůžu uvěřit. Tohle by mi nikdo nevěřil. :) Když se ohlídnu zpátky a vzpomenu si jak jsem v prváku na střední s anatomií bojovala. V prvnim pololetí to byla hotová bitva u Waterloo. A v druhym to nebylo o moc lepší, prolezla jsem, ale o chlup.

Takže volejte 3x hurá a 4 dny se radujte..cesta do druháku se otevírá. Nejtěžší zkoušku mám za sebou, teď už čekaj takový ty míň obtížnejší. Teda aspoň doufám.. :-D

Všechno je možné, když máte víru. :) Opravdu to tak je..jen si člověk musí věřit, že to zvládne a nechat se tim pocitem naplnit. Nepřipustit si jakýkoliv selhání a věřit, že na to má a že to ani jinak dopadnout nemůže. To se pak stane vašim hnacím motorem a žene vás to dál. :)

Držím všem vysokoškolákům palce! :)