2x do stejný řeky nevstoupíš..

30. června 2013 v 13:22 | Myška |  Ze života
..jistě, proto jsem to já udělala hned 3x. A k čemu mi to bylo? K ničemu. Skončilo to přesně tak jak jsem předpokládala.. Nejhorší je, že to přijde ve chvíli, kdy se přestanete bránit a uvěříte, že teď je to jiný a že to všechno vydrží. Jenže jednoho dne otevřete oči a všechno se vám zhroutí jako domeček z karet.. Stojíte na jeho prahu a vidíte, že najednou jeden základní kámen chybí, protože ho někdo odnesl. Marně se ho snažíte najít pod hromadou suti a vklínit ho zpátky. Jenže to nejde..je pryč.

Člověk přemýšlí, co mohl udělat jinak, co bylo špatně. Proč z nějakých nevysvětlitelných důvodů to dopadne vždycky stejně? Proč se mi v tomhle prostě nedaří? Já už prostě nevim co mám dělat.. Vždycky je chyba na obou stranách, ale co když nevíte opravdu o ničem, co by to z vaší strany mohlo nalomit a ta druhá strana vás jen prostě zase odmítne? Všichni mi říkají,že jsem mladá ať si z toho nic nedělám, že taky jednou najdu někoho, s kym budu dlouho a budu se s nim moct smát, dělat blbosti a trávit s nim volnej čas.

Jenže mě už to prostě nebaví..Nebaví mě znovu začínat a znovu si procházet tím obdobím nejistoty. Chci cítit pocit bezpečí, lásky a stability...ale mám smůlu. Jo jasný, někdy později se třeba někdo najde. Ale co teď? K čemu mi je, že zvládám školu, že mi tak nějak všechno vychází, ale nemám s kym se podělit o svoje pocity, vyplakat se mu na rameni nebo se k němu jen přitulit a cejtit se v bezpečí?

Občas je vážně těžký zvládat některý věci sama, když se nemáte o koho opřít a nikdo vás nepodpoří..
 


Komentáře

1 Ilma Ilma | Web | 18. července 2013 v 22:36 | Reagovat

Tohle rčení ráda nemám. Nesouhlasím s ním. Člověk si vždycky najde důvod proč vstoupit, pokud má rád. Ačkoliv mu bylo ublíženo, bude třeba vstupovat dokud se neutopí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama