Červenec 2013

Případná podobnost čistě náhodná :)

25. července 2013 v 10:34 | Myška |  Na dobrou náladu
První den v práci.

Posloucháš Stevieho Wondera.
Toto je tvůj první den a všechno je krásné.

Po třech měsících.

Posloucháš house.
Protože máš tolik práce, že ani nevíš jestli jdeš nebo stojíš.

Zýtra bude pjekné počasý..

23. července 2013 v 13:52 | Myška |  Ze života
..aneb seznamka - ráj všech negramotů a pitomců. Každý z nás určitě někdy zabrousil na nějakou seznamku. Ať už jen tak pro pobavení nebo s vidinou, že zde může najít životního partnera. Upřímně, myslím, že těmhle časům odzvonilo. Seznamky jsou plné sexuchtivých a zoufalých lidí, kteří jsou schopní udělat téměř všechno aby vás nějak zaujali. Nejvtipnější na tom všem je, že v 80% si s nima ani normálně nepopovídáte,protože neznají ani základy českého jazyka a jsou schopní napsat podobnou příšernost jako je v názvu článku.

Jen tak pro zábavu jsem se přihlásila na jednu nejmenovanou seznamku s tím, že si s někým pokecám a třeba najdu nové lidi z okolí a že se aspoň pobavím. Tak trochu mě k tomu zlanařila Kejtý, tak jsem si řekla, že aspoň bude nějaká sranda. Hned první den mi napsal fotbalista s tim, jestli si nechci nějak povyrazit a během chvíle starší chlap, jestli nechci bejt jeho milenkou. Načež jsem s díky odmítla, ale on otravoval dál. Pak mi jeden němec nabízel sex ve třech a snažil se mě k tomu přemluvit tím,že mi napsal, že ho má velkýho. :D Tak jsem jen zůstala koukat a nevěřila vlastním očím..ale co následovalo po tom byl snad ještě větší děs. Snad nikdo z nich nebyl schopnej napsat větu bez jediný chyby.

Udivuje mě, že se za to nikdo nestydí. Nepočítám lidi,kteří mají opravdu nějakou vadu a jsou dyslektici a podobně..ale z toho co jsem tam poznala bychom opravdu museli být národ debilů. Neuznávám výmluvy typu, že český jazyk není jejich silnou stránkou. Snad jsou to dospělí lidi, který maj nějakou školu a třeba už i pracujou. A když vám 40ti letej chlap napíše "chtěl bich" a "heské počasý", tak mi opravdu zůstává rozum stát..Jak si může někdo myslet,že by timhle mohl někoho oslnit? Já vim, že na tom třeba tolik nesejde, že jde o to, jakej je člověk uvnitř..ale na celkovym dojmu taky záleží.

Myslim si, že dřív bylo opravdu možný najít na seznamce někoho normálního, ale teď už určitě ne. V dnešní době jsou lidi od rána do večera v práci a tak seznámení přes internet je mnohdy jedinou možností jak někoho poznat. Chápu to, protože jsem na tom s časem taky blbě, ale to na co tam teď člověk narazí, je opravdu příšerný. Navíc spousta lidí tam ani nehledá vztah, protože jsou pohodlní a je pro ně lepší, když si sem tam občas něco užijou a o víc se nestaraj..

Takže abych to nějak shrnula..asi je lepší někdy vyrazit mezi lidi přímo, než se snažit hledat jen přes internet. Vždyť nikdy člověk neví, jestli to co mu ten druhej napsal, je skutečně pravda. :)

Passenger - Let Her Go

16. července 2013 v 20:44 | Myška |  Muzika
Nádherná.. a uklidňující. :)


Konečně prázdniny! :)

13. července 2013 v 13:16 | Myška |  Ze života
Dnešním dnem mi oficiálně začaly prázdniny..a je to úúúžasný! :D Měla jsem prvních 14 dní prázdninovou praxi v nemocnici a teď už si můžu užívat zaslouženýho volna. :) Udělala jsem si tyrkysový proužky do vlasů, nalakovala si nehty tyrkysovym lakem a pouštim si energický písničky, který mě nabíjej dobrou náladou. ;)

Zatim žádný plány na prázdniny nemám, asi to nechám všechno náhodě a budu dělat věci spontánně, tak jak mě napadnou. :) Plánuju si je užít a pořádně relaxovat. Nabrat energii na novej školní rok do boje se zkouškama a zklidnit nervy do dalších třídních rozepří. :D Noo jo, ale tam už to stejně jiný nebude...třída plná holek, je holt třída plná holek. :) Zajímalo by mě, jak dlouho mi to odhodlání odpočívat vydrží, protože mi stačí pár dní a pak už se mnou šijou všichni čerti a stejně nevydržim jen tak lenošit..

Ale hlavní je, že jsem po tejdnu konečně zase se svym Matýskem. :) Neni nad to přitulit se a poňuchat ten chlupatej kočičí kožíšek..moc mi chyběl. :) Jak já ho miluju. :-*