Bez názvu

29. září 2013 v 19:33 | Myška |  Ze života
Přála bych si alespoň jeden den být v kůži toho chlápka co hrál Nicolase Cage ve filmu Next. Dopředu bych věděla jak se lidi zachovají, co udělají, co řeknou a třeba bych i věděla proč. Dokázala bych vytušit jejich úmysly a měla bych čas na to, vymyslet si přiměřenou obranu. Slepě bych netápala temnotou a nenarážela do tlustých zdí toho divokýho labyrintu.

Zajímalo by mě, proč zrovna já jsem tak blbá, že nedokážu odhadnout lidi. Ikdyž mě moje okolí varuje, že je někdo divnej, pomlouvá, ubližuje druhejm nebo druhý jenom využívá, tak já na to prostě nedám.. Jenže pak nestačim zírat. Ale čí je to vina,že jo...moje. Můžu si za to sama.

Nejhorší je, když si myslíte, že někoho dobře znáte. Nebo aspoň tak nějak z větší části... a pak se něco stane a vy máte pocit, jakoby jste toho člověka viděli poprvé. Najednou před váma stojí někdo jinej. Má jiný názory, jinak myslí, touží po něčem jinym a vám jenom spadne brada. Nechápete a říkáte si: "Proč taková změna? A takhle najednou..z ničeho nic.." Cejtíte prázdnotu. Zajímalo by vás,proč se k vám člověk, kterýmu jste se snažili ze všech sil pomoct a podporovat ho, chová najednou tak odtažitě a nepříjemně. Jenže vám nikdo neodpoví a nezbejvá nic jinýho než čekat...

Nejhorší je na tom všem ta bezmoc..
 


Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 29. září 2013 v 20:33 | Reagovat

Držím palce, ať je brzy líp. Člověka snad ani tak nebolí ten podraz sám, kdyby ho provedl někdo, od koho se to tak nějak dalo čekat, tak by se z toho i vzpamatoval. Nejhorší je přesně ta rána do zad, kdy jsi to nečekala, nepředvídala, nedokázala se bránit. Někteří se umí v případě potřeby mistrně přetvařovat. Bohužel s tím člověk asi nic nenadělá. Spíš to vypovídá o jejich charakteru než o tom druhém, komu bylo ublíženo. Vím, že je to slabá útěcha a že je to velmi nepříjemný a nedá se s tím dělat nic moc rozumnějšího, než počkat, až to člověk trošku rozdýchá.

2 Reminiscence Reminiscence | 3. října 2013 v 21:05 | Reagovat

Jsem nerad, když se takto děje…  Avšak lidé jsou takový jací jsou,  avšak pamatuj že tvá slabost ti nesmí stát v cestě. Ti co ti chtějí ublížit, chtějí vidět tvůj pád, ale ti co tě mají rádi chtějí vidět to jak vstaneš a jak bojuješ dál…..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama