Dnešek byl fakt hardcore..

10. září 2013 v 18:55 | Myška |  Ze života
Začalo to tím, že jsme jely s Kejtý do školy už na osmou, protože nikdo nevěděl, jestli nám začíná škola od osmi nebo až od dvanácti. Bylo to totiž v rozvrhu tak nějak chaoticky přeškrtaný a každej říkal něco jinýho. Ať žije blázinec..fakt jo!

Ale tak to bylo ještě dobrý..pak jsme měli dvě hodiny ošetřovatelství v komunitní péči, kdy ta sestra říkala snad za každym druhym slovem "zdraví". Tak jako někdo řiká "vole", tak ona pořád opakovala tohle. A pak nastaly dvě hodiny chirurgie s Dr. Slizounem. To je tak děsnej doktor..slizkej, egoistickej a namyšlenej pitomec, kterej si myslí bůh ví co. Je ještě víc protivnej než byl minulej rok a hodiny s nim jsou nesnesitelný, strašně se vlečou.. Naštěstí jsme to taky přežily, ale když jsme dobíhaly na nádraží vlak na červenou, tak nás málem srazil autobus a začal troubit. Sice byl daleko od nás, ale vyděsil nás tak, že jsme málem na místě dostaly infakrt. To už jsem myslela, že nejhorší je za náma, když v tom si Kejtý ve vlaku ironicky řekla: " Ten vlak by mohl mít zpoždění, mohli bychom někde čekat.." .. no a co se nestalo, že jooo...vlak za Ústím zastavil a pani nám z mikforonu ohlásila zpoždění vlaku z důvodu výluky na trati. To už jsem myslela, že jí zastřelim.. :D

A pak mi málem ujel bus, kterej jsem musela dobíhat..a při představě, že bych měla jít znovu na červenou se mi udělalo mdlo. Doma mě čekalo přivítání v podobě roztahanejch ponožek po pokoji - Můj nejdražší, jedinej a milovanej kocourek evidentně neměl nic jinýho na práci, než je všechny roztahat z topení všude kde to šlo. Pak když jsem si chtěla odpočinout, začal slejvák jako blázen a nějakej pitomec začal řezat dřevo motorovkou. No kterej normální člověk v takovym slejváku bude řezat dříví? Too už na mě bylo moc.. protože s tim, už jsem nebyla schopná nic dělat...takže nezbejvalo než počkat, než nastane relativní klid.

Kejtý si to u mě ale vyžehlila dnešním blbnutím a písničkama. Takže se na ní asi zas tolik zlobit nebudu...Díky ní jsem si po dlouhý době poslechla od No Name - Nie alebo Áno a od Žlutýho psa - Modrá. Takže ten den má i svý pozitiva noo...a taky jsme se při tom čekání zabavily focením dalšího milionu fotek, do naší už tak bohatý sbírky. :) Nejsou upravovaný, ale rozhodla jsem se, že sem nějakou dám.

Jedna z mála hezkejch a normálních fotek co spolu máme. :D

Když Kejtý prosí o milost, abych jí přestala trápit s anatomií :)


Po hodině trápení se mnou byla úplně K.O. ..

A já z ní pak taky..

Jedna spešl fotka s myšákem a Kejtý - pro Kejtý. :-* :)
 


Komentáře

1 Kejtý Kejtý | Web | 10. září 2013 v 19:32 | Reagovat

Dnešní den zkrátka neměl konkurenci. Jsou lidé, co den umí slizce rozsvítit. :D

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 12. září 2013 v 15:20 | Reagovat

Jste sympaťačky, obě dvě. :-) Znáte to, co se může pokazit, to se taky pokazí. :-) Se systémem "které předměty platí, co si mám zapsat, kdy se to koná a kdy to odpadá" jsem bojovala celé tři roky studia na VŠ a stejně jsem nechápala, jak tyhle organizační věci fungují. Většinou mělo smysl to neřešit a pak učinit to, co většina. :-)

3 Myška Myška | Web | 12. září 2013 v 20:25 | Reagovat

[2]: Děkujeme Ai. :) Noo já to taky nechápu. Organizační schopnosti nejspíš nejsou jejich silnou stránkou. Nejhorší je, že to pak ještě podaj tak, že je to naše vina, že nemáme splněnej počet hodin, ikdyž to odpadlo kvůli jejich neschopnosti ten rozvrh sestavit dřív.

4 Aailyyn Aailyyn | Web | 12. září 2013 v 20:59 | Reagovat

[3]: U nás to teda vypadalo pro změnu tak, že co se neprobralo kvůli odpadlým hodinám, ve finále se nějak zhustilo a u zkoušky žádalo v té zhuštěné podobě. A u státnic se to chtělo celé. Mě málem omyli, když jsem zjistila u dějin umění, že je v okruzích dalších pět otázek navíc, o kterých jsem na přednáškách nikdy neslyšela.
Občas některý informace na začátku semestru byly podávaný dost zmatečně a to nemluvím o věčně nefunkčním STAGu, když se člověk snažil zapsat si předměty. Pokaždé to bylo o nervy. (Samozřejmě, sem tam nějaký laps typu kryjící se povinné předměty, ale to alespoň po naší intervenci vždycky bez keců někdo vyřešil.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama