Boty na podpatku? Nic pro mě.

21. října 2013 v 19:50 | Myška |  Ze života
Před měsícem jsem úspěšně hlásala,že mám nový botasky a že mi konečně bude teplo. Noo,neradovala jsem se z nich dlouho. Včera v tom ceďáku co tu byl mi praskla podrážka a nateklo mi do nich. Takže jsem dneska musela jít do školy v kozačkách a ikdyž už v nich umim chodit,tak jsem čekala, že se každou chvíli zabiju. No ale nejhorší byla cesta domu, protože na mě na nádraží čekal L. a šli jsme pěšky. Myslela jsem, že mi ty nohy upadnou, boty sundám a dojdu domu bosa. :D Ale nedala jsem se a cestu domů zvládla. Takže jsem kecky byla vyreklamovat a naštěstí tam byla nějaká hodná pani,takže mám nový. A musim říct, že jsou mnohem pohodlnější. :) A taky hezčí.. Ale mám ponaučení, už v životě nepůjdu tak daleko v botech na podpatku.

Ve škole je teď docela blázinec, ve čtvrtek končí výuka a od pátku máme praxi v nemocnici. První měsíc budu na interně a v prosinci potom na chirurgii. Docela se těšim, až zase budu opečovávat staroušky a poslouchat jejich příběhy, budu moct dělat všechny ty odborný výkony a budu si připadat užitečná. :) Někdy se mi do práce nechce, ale stačí jedinej upřímnej úsměv pacienta a vřelej stisk ruky a hned mám lepší den. Jsou prostě věci a vstřícná gesta, která jsou k nezaplacení.

Takže se ještě 4x vyspinkám a pak budu dlooouhý dva měsíce těšit pacienty svojí přítomností. Noo, doufám, že se těšej, protože já už docela jo. :)
 


Komentáře

1 Lů | Web | 22. října 2013 v 15:11 | Reagovat

Alespoň, že jsi při reklamaci byla takhle úspěšná, to se nestává moc často. :)
Jinak podpatky mám hrozně ráda, ale s tvým ponaučením musím souhlasit. :) Taky už jsem si to vyzkoušela.. a na delší tratě to není nic moc. :D :)

Studuješ všeobecnou sestru? Podle toho co píšeš.. :)
Já jsem chodila na střední na zdrávku a oddělení jako internu a chirurgii jsem neměla vůbec ráda.. :) Ale teď na ty praxe vzpomínám už jen v dobrým.. a mám odtud i spoustu krásných zážitků. :)
Tak ať tě praxe baví! ;)

Jinak děkuju moc, bráškovi je 10 let. :)
Takhle brzy předtermíny zkoušek, to je hrozný. :/
To bude asi jen nějaká náhoda, já neznám ani Vacov.. :D :) A ani nikoho odtud.. nebo alespoň myslím, nikdy jsem o tom neslyšela.. :) Já pocházím z Písku. :)

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 28. října 2013 v 10:53 | Reagovat

Já ti závidím tu obrovskou empatii a energii pro práci s lidmi. Že tě to tak nabíjí, protože to musí být vnitřně úžasnej pocit, že jsi se rozhodla dělat něco tak užitečnýho. :-) Tak ať ti to hlavně vydrží. Lidi jako ty jsou vážně potřeba.
Podpatky jsou fajn, ale ne úzké, lepší je širší podpatek, ty jsou i docela stabilní. Ale kvalitní boty na podpatku jsou dost velká investice. Lepší je kůže, protože se přizpůsobí. Umělina je tvrdá, dře. Kvalitní kožený boty jsou holt kvalitní kožený botky.

3 Myška Myška | Web | 28. října 2013 v 15:57 | Reagovat

[1]: Noo tak úspěšně se mi po týdnu rozbily i ty druhý boty, takže se asi na milej Deichmann vykašlu a budu chtít vrátit peníze a půjdu si je koupit někam jinam. To je děs. :/

[2]: Já právě měla kozačky s tim širším podpatkem,ale nevim no..udělal se mi na chodidle puchejř jak pětikoruna,kterej šíleně bolel,takže jsem ho musela propíchnout. :D

4 Aailyyn Aailyyn | Web | 28. října 2013 v 20:11 | Reagovat

[3]: No, mně se na nich docela dobře chodí, úzké podpatky moc ráda nemám (i když na společenských lodičkách mám docela nízký a tak to se dá). Ale najít dobré boty je kumšt... musejí být dobře tvarované a vyvážené. Jinak v nich noha klouže, boty tlačí... A taky materiál, když se nepoddá, končí to puchýři. Deichmann je šuntovním obutím proslulý. Já mám blíž CCC a tak chodím tam, oni tam mají různé kolekce, něco z toho je tak vietnamská kvalita za lidové ceny, ale něco dražší, ale dobré boty. U nás u Deichmanna jsem se byla zrovna dneska kouknout poprvé, kozačky mají krásné, leč nosit se to nedá (semiš) a o kvalitě si taky iluze nedělám... Takže jsem si teda nic nekoupila a stále doufám, že v CCC se na mě přece jen náhodou usměje štěstí a ty moje boty tam na mě čekat budou. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama