Když se někdo chová jako naprostej blbec..

27. října 2013 v 18:26 | Myška |  Ze života
Jsou chvíle, kdy bych se nejradši zahrabala 150 metrů hluboko pod zem a už nikdy nevylezla. Všechno si umim pěkně podělat, všechno zkazim a chovám se jako naprostej idiot. Proč? Protože prostě někdy nevim, kdy je něčeho dost a tak prudim dál a podělám uplně všechno co se dá.

Nejhorší je, když tim ublížíte člověku, na kterym vám záleží ze všech nejvíc.. A uvědomíte si to až ve chvíli, kdy s váma nechce mluvit a nechce vás ani vidět. Jakoby se tomu nedalo předejít..jenže když je někdo blbej,tak je prostě blbej. A u mě to platí zřejmě dvojnásob. Nechápu, jak můžu bejt tak pitomá..

Každej jednou v životě potká někoho, o kom je přesvědčenej, že by s nim chtěl strávit zbytek svého života. Sdílet s ním svojí radost i smutek, starat se o něj, když ho něco trápí nebo je nemocný. Ráno se vedle něj probouzet, vidět ten nejkrásnější úsměv a vědět, že patří jenom vám. Někoho, kdo má příjemnej hlas, kterym vás hned uklidní. Někoho, kdo když vás obejme, tak tím dá najevo tolik pocitů, štěstí, lásky a pochopení, aniž by cokoliv řekl. Plánujete společnou budoucnost a představujete si, co všechno spolu zažijete, kam se podíváte, kam se ve vztahu dál posunete.. Děláte hlouposti, bláznivě se smějete a škádlíte, nebo jenom vedle sebe sedíte a tiše mlčíte, ale přesto se nenudíte. Víte, že člověk, kterého máte vedle sebe, je jiný než ostatní a až s ním víte, co vám dříve chybělo. Jste rozhodnutí se ho držet a už nikdy nepustit. Pevně chytit své štěstí do ruky..

...ale pak uděláte nějakej kopanec a bojíte se, co bude dál.. Musíte o své štěstí bojovat. Ale já se nevzdám..
 


Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 28. října 2013 v 11:04 | Reagovat

Nepochopení a chyby v komunikaci. To je ve vztazích normální. Hlavně v rovině muž a žena. Prostě jsou ti naši muži bytosti vážně tak trochu z Marsu. :-) Neboj, je to normální. Napsala jsi to výstižně, že o vztah se musí bojovat. On občas drhne, občas je to taková malá válka o kompetence, ale takhle to prostě je. Samo od sebe to funguje jen v pohádkách.

2 Myška Myška | Web | 28. října 2013 v 16:45 | Reagovat

[1]: Vim, že je komunikace ve vztahu důležitá a někdy je opravdu těžký se domluvit. Jenže když je člověk blbej a neuvědomí si, co třeba dělá,tak je to špatně. A pak jenom kouká a řiká si "To jsem fakt po..."

3 Aailyyn Aailyyn | Web | 28. října 2013 v 20:14 | Reagovat

[2]: Ale pokud je ten tvůj protějšek taky rozumný, otevřený komunikaci, tak by si to měl dát vysvětlit a zkusit přijmout omluvu. Nejsme svatí, všichni chybujeme. Zbytečně si to nevyčítej, to nemá cenu. Stalo se, tak stalo, tak to spolu probrat, uzavřít a jít dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama