Vánoce

24. prosince 2013 v 19:07 | Myška |  Ze života
Vůně cukroví, záře plamínků svíček, plno světýlek, plno dobrot do bříška, dárečků...už jen ten sníh chybí. :) Nejhezčí je se ráno probudit a zjistit, že padá sníh. Dokáže to u mě navodit tu pravou vánoční atmosféru a když si k tomu pustím svoje oblíbené vánoční písničky, tak se docela i těšim.

Letos jsou ty naše vánoce ale takový dost zmatený...Ježíšek u nás chodil ráno, protože bychom se večer všichni doma nesešli. Navíc u nás teď bydlí přítel, takže jsou to pro mě první vánoce s někým jiným, než jenom s rodinou. Ikdyž je teda dneska u zbytku svojí rodiny, tak je to zvláštní pocit... Pořád mám pocit, že jsem si nezvykla na to, že ho tu mám. Ale teď když tu není, je mi po něm smutno. :)

Právě teď popíjím grog, poslouchám Mariah Carey - All I want for Christmas is you, očuchávám svojí vytouženou voňavku, kterou jsem dostala od Ježíška a je mi fajn. :) Ještě zvažuju, že si pustím film Láska nebeská, protože jsem ho včera nestihla. Pokojem mi voní Litsea Cubeba, vedle mě leží kočičák, kterýho drbu za uchem a užívám si klidu. Teda né tak uplně...kolem lítá ségra a šíleně zlobí. Kdyby tak Ježíšek naděloval nějakej speciální lektvar, kterej by zlobivý děti měnil na hodný..to by bylo něco.

Doufám, že se všichni máte krásně, nikdo Vás nezlobí a užíváte si pohody. Přeju všem krásné vánoce, plno nádherných dárků od Ježíška, plná bříška nacpaná všemi těmi dobrotami a vše co si jen člověk může přát. :)

 


Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 27. prosince 2013 v 17:18 | Reagovat

Letos jsem měla takový nestandardně převrácený a hektický Vánoce, ale krásný. Nakonec člověk zjistí, že fakt nemusí spousta věcí být a důležitý nejsou právě věci, ale lidi a atmosféra, dojmy. Klid a být s těmi nejbližšími. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama