Začínám brát za vděk pracovními úkoly..

10. prosince 2013 v 18:03 | Myška |  Ze života
Půl roku uplynulo jako voda a za chvíli mě čeká další zkouškový. Jenže se teď sešlo víc věcí najednou a já vůbec nevim kde mi hlava stojí.. Nic nestíhám, jsem unavená a výčet mých denních čiností se smrsknul na praxi, oběd a spánek. Budu doufat, že se to s příchodem nového roku 2014 zlepší, jinak se asi zbláznim.

Budu si radši namlouvat, že je to opravdu tou "nešťastnou" 13 a že bude zase dobře. V nemocnici lidi umíraj jak na běžícím páse..to jsem snad ještě nezažila. Každej druhej má ucpaný tepny, někdy až v malý pánvi, takže jim amputujou nohu a jejich stav se dočasně zlepší. Pak se opakuje třeba to samý s tou druhou nohou a nakonec umřou. To je fakt happy end. Hlavně teď před vánocema je to fakt úžasný. A ještě když do toho máte den blbec, všechno se vám sype pod rukama a nic vám nejde, tak ani doma nemáte klid.. Nesnášim, když si na mě všichni vylejvaj vztek a odnášim věci, který jsem neudělala. Udělali si ze mě kyblíček na svoje nervy a duševní bolístky a to se mi fakt nelíbí. Nikdo nevidí, že mám taky nějaký starosti, že mě něco trápí a tak proč si nerejpnout. Inu, kdo je slepej k problémům druhejch, nemůže čekat, že já se budu chovat jinak. Přece to, že nenadávám, když nadávaj všichni okolo a snažim se je nějak uklidnit, neznamená, že já se nenervuju a že to se mnou nic nedělá. Lidi jsou v dnešní době strašně sobecký a vidí jenom to, co oni chtěj. A pak to na tom světě taky vypadá..

Jediný, co mi teď dokáže vykouzlit úsměv na tváři je to, že teď bydlím s přítelem. Teda on bydlí u nás no. Sice k tomu došlo za nepříjemných okolností, ale o to víc se těšim domu, protože vim, že večer budeme spolu. Uznávám, že i tohle je stresující, jak pro moje rodiče, tak i pro nás, ale bohužel se s tím nedá nic dělat. Hledání bytu neni zas tak jednoduchý.

A jak jste na tom vy? Taky máte pocit, že je to teď před vánocema hektický víc než kdy jindy? Asi bych si měla pořídit obraceč času, abych všechno stíhala.. Věřím, že by to byla výhodná koupě. :)
 


Komentáře

1 Kejtý Kejtý | Web | 10. prosince 2013 v 21:34 | Reagovat

Někdo bere ten čas od hektičnosti ke klidu. Ty jí končíš. :) Bude líp. Všechno se vysvětlí, vyřeší, vysvitne sluníčko a bude krásně. Věřím tomu. A pokud ne, tak jednou to bude muset přijít. :)

2 Aailyyn Aailyyn | Web | 16. prosince 2013 v 12:25 | Reagovat

Držím palce, aby bylo zase brzy líp. Někteří lidi se prostě před koncem roku div nehroutí a pak to vesele přenášejí na ostatní. I když není důvod, nemusí být napečeno, naklizeno a zabalené desítky drahých darů. Nenech se tím vydeptat.
Na praxi je to asi drsný. Nejsme zvyklí v naší společnosti na smrt, umírat se právě chodí do institucí jako jsou nemocnice a člověk, který se tam o pacienty stará, tam zažije docela náročný střet s realitou. Snad to nezní takhle cynicky, ono umírání normální je, jakkoli se ho snažíme někam vytěsnit. Vydrž, děláš práci náročnou, ale fakt záslužnou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama