Když si každý vede svou..

13. ledna 2014 v 13:04 | Myška |  Ze života
Ať žijou neschopný lidi. Fakt že jo. Ty přímo miluju. A uplně ze všeho nejradši se koupu ve studený vodě. Protože když je člověk nachcípanej, neni nic lepšího, než si dát ledovou sprchu. Ááá...bože já mám takovej vztek.

Před rokem jsme se s rodičema přestěhovali a máma říká tomu svýmu, ať přepne ten boiler na noční proud. Navíc byly problémy se smlouvou u elektrárny, takže jsme jim jeden měsíc platili asi 2x. Pak asi 2x nějakej nedoplatek. No a tak se po roce! šel podívat k tomu boileru a zjistil,že ta elektřina měla vytápět i topení. Jenže háček je v tom, že my si sami zatopit nemůžem. V baráku jsou krbový kamna a ty vytápěj celej barák, ale hlavně že mně je tady v podkroví furt zima. Nicméně, to topení jelo teda na prázdno a on ten boiler vypnul. No já myslela, že mi cvakne..asi 3 dny ta voda tekla aspoň tak nějak trochu teplá nebo vlažná, takže se to dalo. Ale dneska? Vlezu do sprchy, kohoutek otočenej naplno a teče ledová. Jako já nevim, jestli on nepřemejšlí nebo je mu to prostě jedno.

50x mu člověk něco řiká, že potřebuje doma něco opravit, něco udělat...néé, on nemá čas. Přitom sedí doma u televize a jenom se cpe. Jo já chápu, že vydělává a je unavenej z práce. A taky neni nejmladší. Ale přece když je doma něco potřeba, tak to má jít udělat a né až když se něco po***e. Takže v dohledný době můžu dát sbohem horký sprše a vyhřejvání se, když mi bude zima. Protože než to zase zapne, tak uplyne dloooouhá doba.

Jinak asi tak 4 dny spim teď v rámci možností normálně. Ty bláznivý stavy mám furt, tak nevim jestli se to lepší nebo ne. Ale ikdybych se nezbláznila z toho, co na mě večer padá za nálady, tak se asi zcvoknu z toho co je doma. Doufám, že nikdy takhle nedopadnu, protože bych toho chlapa musela zabít. Pevně věřim, že aspoň vy se máte líp a nemusíte řešit takový blbosti..
 


Komentáře

1 Aailyyn Aailyyn | Web | 13. ledna 2014 v 13:41 | Reagovat

Tak ať řekne, že to neumí nebo nechce dělat a někoho na to alespoň zavolá, ne? Osobně nerozděluju práce vyloženě na chlapské a ženské, když umí vařit a nezatluče hřebík, no dobrý, každý umíme něco. Ale hrozně mi lezou na nervy muži, co přijdou, hrozně unavení si kydnou k televizi a od partnerky vyžadují ovšem full service a že ženská kmitá a uklízí a vaří a jde na úřad a na poštu, to nevidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama