Smůla

30. května 2014 v 20:07 | Myška |  Ze života
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Taky se Vám někdy tak moc smůla lepí na paty, že byste to nejradši zabalili a schoulili se v tom nejzazším rohu svého pokoje a už nevylezli? Já bych to teď právě nejradši udělala, ale bohužel mám zkouškový, takže se musim učit. Jenže mi to samozřejmě nejde, protože myslim uplně na jiný věci.. Snad to stihnu no, mám ty otázky rozvržený do zbývajících dní, takže když začnu zítra, měla bych aspoň většinu stihnout. Tedy pokud začnu být zase při smyslech.

Každýmu z nás už určitě někdy spadl telefon na zem a ve většině případech to ve zdraví přežil, maximálně s nějakym škrábancem. Jenže když Vám spadne iphone, je to průšvih. Podotýkám, že to taky ve zdraví přežil, jen asi po půl hodině od pádu na něm začalo svítit to světýlko u blesku a nešlo vypnout a telefon se začal zahřívat. I po vypnutí světýlko svítilo. Někdo si řekne, že to je jen telefon, ale bohužel..je to Iphone, je to Apple a poklad mého přítele. Doufám, že to půjde opravit a nebude si kvůli mně muset kupovat novej mobil. Jinak by mě asi sežral za živa...nebyla by dovolená, žádnej výlet nic. Mrzí mě to, možná ani neví jak moc...a ještě víc to, že se mnou kvůli tomu nemluví. Odjel na nějakou akci fotit do Jablonce a celej den se mi prakticky neozval. Možná, že to maj tak nabitý, že nemá čas a nebo je na mě fakt naštvanej. Ale s tim bohužel nic neudělám... Nejhorší je, že na něj pořád myslim a nedokážu se učit, ani se na cokoliv soustředit. Je pryč a nechal mě tu samotnou s mejma myšlenkama, co mě užíraj za živa. Takže pokud všechno dobře dopadne a telefon se opraví, tak můžu říct, že jsem si to fakt musela vyžrat do poslední chvilky..

Pamatujete si ještě šmouly? Byl tam šmoula Nešika. Nic se mu nedařilo, všem všechno překazil nebo rozbil a byl z toho pak smutnej. Jenže ostatní se na něj taky zlobili, přitom za to nemohl, že je takovej nemotora. A já ikdyž se snažim, abych nic nepokazila, tak se mi vždycky něco přihodí. Včera jsem měla den blbec, všechno mi padalo z ruky, byla jsem unavená a nepříjemná a řekla i pár věcí, který jsem tak nemyslela. Je mi to všechno hrozně líto..

Stýská se mi a přála bych si, aby tu přítel mohl být se mnou. Objal mě a klidně mi řekl, že jsem blbá, ale že už se na mě nezlobí. A taky že si nemyslí, že jsem zlá..ikdyž mi to včera řekl, protože jsem plácla strašnou blbost, kterou jsem nemyslela uplně vážně. Nemám ráda to čekání a myšlenky, který se nedaj zastavit. Hlavně ať se ozve a normálně se mnou mluví, ikdyž je naštvanej.. Miluju ho a nemám ráda, když se na mě zlobí.. :(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama